Gençler sordu, Özçelik yanıtladı

CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, gençlerle buluşmasında tecrübelerini paylaştı ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Gençlerle içten ve renkli bir sohbet gerçekleştiren Özçelik, “Sizler memleketimizin geleceği ve umudusunuz” dedi. Gençlerin, Belediye bünyesinde bir Gençlik Meclisi oluşturulması talebine Özçelik, “Alanya için çalışacak, fikir üretecek her adımınızda yanınızdayım” diyerek yeşil ışık yaktı.

Gençler sordu, Özçelik yanıtladı

Saha çalışmalarını ve salon toplantılarını tüm hızıyla sürdüren CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, Gençlik Buluşması adı altında düzenlenen programda, gençlerle bir araya geldi. Özçelik’e, CHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir ile Belediye Meclis Üyesi Adayları eşlik etti. Samimi ve renkli bir ortamda gerçekleştirilen programda konuşan Özçelik, toplantıya yoğun ilgi gösteren gençlerin beklenti ve önerilerini dinledi ve kendisine yöneltilen soruları içtenlikle cevapladı. Özçelik, “Sizler memleketimizin geleceği ve umudusunuz. Benim gözümde çok değerlisiniz. Görüş alışverişinde bulunmak için burada toplandık. Benim konuştuğum, sizin dinlediğiniz bir toplantı olmasın” diyerek, mikrofonu gençlere uzattı. 

banner111

GENÇLİK MECLİSİ TALEBİ

Etkinlikte söz alan gençler, Antalya’nın Döşemealtı Belediyesi ile Edirne Belediyesi örneklerini vererek,  “Alanya Belediyesi’nde, politikadan uzak, herkesi kapsayan ve kucaklayan, aktif bir Gençlik Meclisi kurulmasını istiyoruz. Hayallerimiz ve hedeflerimiz var. Bizler, başarıya aç gençleriz ve bütün birikimimizi, enerjimizi Alanya için kullanmaya can atıyoruz” şeklinde konuştular.

ALANYA İÇİN HER ADIMINIZDA YANINIZDAYIM

Gençlere katılımlarından dolayı teşekkür eden CHP Adayı Özçelik şunları söyledi: "Sizlerin vereceği fikirler, Alanya’nın geleceğine bir basamak daha ilave etmek demektir. Alanya için çalışacak, fikir üretecek her adımınızda yanınızda olacağım. Amacımız siz gençlerimize çağdaş ve yaşam kalitesi yüksek bir Alanya bırakmaktır.” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83