banner203

Hancı, Faik Öztrak ile görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Aday Adayı Ali Hancı, Genel Merkez’de CHP Sözcüsü Faik Öztrak ile bir araya geldi. 

Hancı, Faik Öztrak ile görüştü


Dün milletvekili aday adaylık başvurusunu yapan Ali Hancı, Ankara’da ve partisinin Genel Merkezi’nde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Hancı, ilk olarak Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’u ziyaret etti. Antalya ve Alanya hakkında genel seçimlerle ilgili  Torun’a bilgi veren Hancı, Antalya ve Türkiye’den birinci parti olarak çıkacaklarının altını çizdi. Hancı, daha sonra CHP Sözcüsü Faik Öztrak ile görüştü. Öztrak, Antalya ve Alanya örgütlerinin çalışmalarını yakınen takip ettiğini belirterek başarılar diledi. Hancı, ziyaretlerini bugün de devam edecek

Hancı, ‘’Antalya’da CHP’yi Birinci Parti Yapacağız’’

banner111

Ali Hancı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve CHP Sözcüsü Faik Öztrak’a ziyaretlerinde genel seçimlerde Antalya ve Alanya’da Cumhuriyet Halk Parti’sini birinci parti yapacaklarının sözünü verdi. Öztrak ve Torun’a seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Hancı, ‘Seçimlere tüm örgütlerimiz ile birlikte en iyi şekilde hazırlandık. Antalya’nın turizmden tarıma tüm sorunlarını biliyoruz. 14 Mayıs’a kadar tüm gücümüzle çalışacağız. Merkezden kırsala seçim programımız hazır’’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83