Her şey daha güçlü bir Türkiye için

Her şey daha güçlü bir Türkiye için

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı çalışmalarına soluksuz devam ediyor. Milletvekili Kemal Çelik, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu ve İlçe Teşkilatı, bugün Alanya'nın doğu mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan AK Parti heyeti mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Daha güçlü bir Türkiye için durmadan, yorulmadan çalıştıklarını ifade eden Başkan Toklu; "Bugün de Türkiye Yüzyılı için doğru adımlarla yola devam diyerek Milletvekilimiz Sn.  Kemal Çelik ve ekip arkadaşlarımızla Aliefendi, İmamlı, Yeşilöz, Keşefli ve İshaklı mahallerimizi ziyaret ettik. Bugün tekrar bir arada olmanın mutluluğu ve gücünü hissettik. Çok kıymetli  mahalle sakinlerimizin her zaman yanındayız ve taleplerini dikkate alıyoruz. Mahallelerimizin taleplerini dinliyor, çözüm üretiyoruz. 

Görevimiz, mahallelerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini dinleyerek, onlara en iyi şekilde yanıt vermek ve çözümler üretmek için çalışmaya devam edeceğiz. Mahallelerimizin tüm sakinlerinin görüşlerine açık bir şekilde çalışarak, kararları birlikte alıyoruz.

banner111

Türkiye yüzyılını birlikte inşa edeceğiz. Türkiye'nin geleceği için el ele vererek, vizyonumuzu gerçekleştirecek adımları atmaya devam ediyoruz. Birlikte çalışarak, ülkemizi daha da ileriye taşıyacağız ve Türkiye'yi dünyada daha güçlü bir konuma getireceğiz." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83