Hisarcıklıoğlu’dan Başkan Şahin’e hizmet teşekkürü

Hafta sonu gerçekleştirilen ALTSO seçimlerinde tekrar aday olmayacağını açıklayan mevcut başkan Mehmet Şahin, seçim günü Atatürk Kapalı Spor Salonu girişine Bilgi İşlem Merkezi kurdurdu.

Hisarcıklıoğlu’dan Başkan Şahin’e hizmet teşekkürü

Başkan Şahin, önceki gün gerçekleşen organ seçimlerinde seçim alanında kurduğu Bilgi İşlem Merkezi aracılığı ile tüm adaylara ve seçmenlere anında hizmet verdi. Seçimlerin tarafsız ve adil biçimde yapılması, herkesin eşit hizmet alabilmesi amacıyla seçim alanına Bilgi İşlem Merkezi kurduklarını söyleyen Başkan Şahin, “Görev süremizin sonuna kadar Alanya’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugün de seçim alanında hem yetki belgesini vermek hem de bilgi almak isteyenlere eşit oranda hizmet veriyoruz” diye konuştu.

banner111

Seçim sürecindeki tarafsızlığı ve çözümden yana tavırlarıyla hem Alanya kamuoyunun hem de adayların takdirini kazanan Başkan Şahin’e tebrik ve teşekkür mesajı yağdı. Bu isimlerden biri de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB9 Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu idi. Hisarcıklıoğlu, seçim akşamı Başkan Şahin’i arayarak, “Mehmet Başkan. Hem 10 yıllık görev sürende efsane hizmetlere imza attın, hem de görevinden ayrılırken tarafsızlığını son ana kadar sürdürdün. Hizmet aşkınla tüm Türkiye’ye örnek oldun. Tebrik ve teşekkür ederim” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83