İYİ Parti milletvekili adaylarından Alanya çıkarması

İYİ Parti milletvekili adaylarından Alanya çıkarması

İYİ Parti Antalya Milletvekili adayları Ali Adnan Kaya ve Durmuş Ali Arslan, Alanya’da vatandaşları ziyaret etti. Milletvekili adayı Ali Adnan Kaya, “Gazipaşa’dan Kaş’a Antalya’mızı yorulmadan, usanmadan Ankara’da temsil edeceğim” dedi. 

banner111

İYİ Parti Antalya Milletvekili adayları Ali Adnan Kaya ve Durmuş Ali Arslan, Alanya’da çeşitli ziyaretlerde bulundular. Kaya ve Arslan’a 
İl Siyasi İşler Başkanı Alper Arıkan, İlçe Başkanı Şefik Bahçe ile partililer de eşlik etti. Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan İYİ Parti İlçe Başkanı Şefik Bahçe, “Alanyalı hemşehrilerimiz adaylarımızı çoktan kendilerine vekil seçmişler. Sahada gördüğümüz bu teveccüh bizlerin de çalışma azmini artırıyor, motivasyonumuzu yükseltiyor. İYİ Parti’miz, adayları ve teşkilatları ile son dakikaya kadar sahada” dedi.
“ALANYA TEŞKİLATIMIZ DUR DURAK BİLMİYOR”
İl Siyasi İşler Başkanı Alper Arıkan da, “Alanya’mızın çalışmalarında artık il temsilcisi olarak bulunuyorum. Görüyoruz ki Alanya teşkilatımız dur durak bilmiyor. Sabah, akşam, gece, gündüz sahada Alanyalı hemşehrilerimizle buluşuyor, ülkemizi mevcut iktidardan kurtarmak için var gücüyle çalışıyor. Tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu. 
ALANYA’DA ÇOK GÜZEL TABLO İLE KARŞILAŞTIK”
İYİ Parti Antalya 3. sıra Milletvekili Adayı Ali Adnan Kaya ise, “Alanya’mızda çok güzel bir tablo ile karşılaştık. Gerek teşkilatımızın özverili çalışmaları gerek ise elini sıkıp hatırını sorduğumuz vatandaşlarımızın partimize ve şahsımıza teveccühleri bizlere duysal dakikalar yaşattı. Bizler bu seçimi sadece bir parlamento seçimi olarak değil, ülkemizin makus kaderini değiştirecek kurtuluş reçetesi olarak görüyoruz. Ülkemizde yaşanılan her soruna, her ihtiyaca İYİ Parti olarak gerçekçi ve akılcı çözümlerimiz mevcut. Bunları sahada hemşehrilerimize anlatıyoruz ve her vatandaşımız kendi ile özdeşleşen bir beyannameye destek vermek istiyor. Yıllardır uzak kaldığımız halkın gerçek sorunları ile ilgilendirme politikası çok şükür İYİ Parti’miz ile hayata geçiyor. Ben Ali Adnan Kaya olarak Toroslar’ın öz evladı, Antalya aşığıyım. Gazipaşa’dan Kaş’a Antalya’mızı yorulmadan, usanmadan Ankara’da temsil edeceğim. Bu vesile ile de sizlerin huzurunda Alanya’ya emekleri dokunmuş olup ziyaret ettiğimiz ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan eski belde belediye başkanlarımıza, omuz omuza seçim kazanmak için mücadele ettiğimiz vekil adayımız Durmuş Ali Arslan kardeşime, il ve ilçe teşkilatlarımızın emekçileri ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Allah’ın izni, milletimizin iradesi ile tarih yazacağız” ifadelerini kullandı 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83