Mehmet Şahin’e büyük onur

Mehmet Şahin’e büyük onur


Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’ e Alanya’ nın en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD)’ nden Onursal Başkanlık şilti takdim edildi.
ALSİAD derneği tarafından organize edilen İftar Programına davet edilen Şahin’e, dernek yönetim kurulu ve yüksek danışma kurulunun kararı ile Alanya’ nın sosyo kültürel ve ekonomik hayatına yaptığı katkılar dolayısıyla ömür boyu Onursal Başkanlık şilti takdim edildi.
Şahin’ e Onursal Başkanlık şiltini takdim eden ALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kamburoğlu “Mehmet Şahin, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda iki dönem büyük başarılara imza atmış ve birçok ilki gerçekleştirmiştir. Bu dönemlerde sadece üyelerinin değil Alanya’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın talepleri ile ilgilenmiş sosyal hayata da çok büyük katkılar sunmuştur. ALSİAD camiası olarak  her alanda kendisini her zaman yanımızda hissetmişizdir. Yönetim kurulumuzun ve yüksek danışma kurulumuzun kararı ile de kuruluşumuzdan bugüne ilk kez bir uygulamayı başlatarak şehrimize yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkanımızın, ömür boyu Onursal Başkanlık şilti almayı hak eden isim olduğuna karar verdik.  ALSİAD ailesi olarak kendisine hizmetlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi 
ŞAHİN’DEN TEŞEKKÜR
ALSİAD’ ın daveti ile programa katılan ve Onursal Başkanlığa layık görülen ŞAHİN, “ Alsiad 2000 yılında kurulmuştur ve bugün itibariyle de Alanya’ mızın en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi konumundadır. Sadece üyelerinin ortak çıkarları için değil Alanya’ mızın ve ülkemizin sosyal ve ekonomik hayatının gelişmesi için de ciddi katkılar sağlamaktadır. ALSİAD ile her zaman uyumlu çalışmalar yaptık. Daima elimden gelen desteği vermeye çalıştım. Bundan sonra da birlikte çok güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. ALSİAD Yönetim ve Yüksek Danışma Kurulu’ nun kararı ile şahsımı layık gördükleri Onursal Başkanlık için tüm ALSİAD ailesine teşekkür ederim.” dedi.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83