banner203

MHP Alanya'dan ihtiyaç sahiplerine destek

MHP Alanya İlçe Başkanlığı, Ramazan yardım paketlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırmaya başladı. Ramazan ayı boyunca gıda yardımlarına devam edeceklerini belirten İlçe Başkanı Türkdoğan, "İhtiyaç sahibi ve pandemi nedeni ile olumsuz etkilenen vatandaşlarımızın her zaman olduğu gibi bugünde yanlarında olmaya devam edeceğiz" dedi.

MHP Alanya'dan ihtiyaç sahiplerine destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanlığı tarafından hazırlanan Ramazan yardım paketleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılacak.
MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Ramazan paketlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlara, merkez ve kırsal mahallelerimizde, mahalle başkanlıklarımızca tespini yaparak, yardımlarımızı ulaştırıyoruz. Başkan Türkdoğan; “MHP Alanya İlçe Başkanlığı olarak her yıl yaptığımız gibi bu yıl da Ramazan gıda paketlerimizin dağıtıma başladık. Yönetim kurulumuz ve mahalle başkalıklarımızca tespitini yaptığımız vatandaşlarımızın kapılarına kadar ulaştırma devam edeceğiz. İhtiyaç sahipleri için hazırlattığımız Ramazan gıda kolilerimize destek veren hayırseverlere ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim.” dedi.

banner111

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2022, 09:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83