THK Alanya’dan muhtarlara belgeli teşekkür

THK Alanya Şube Başkanı Emine Keyaoğlu, bu yıl fitre, zekât, bağış ve kurban derisi toplama faaliyetlerinde destek veren muhtarlara teşekkür belgesi takdim etti. 

THK Alanya’dan muhtarlara belgeli teşekkür

banner111

Türk Hava Kurumu (THK) Alanya Şube Başkanlığı, tüm şubelerle birlikte bu yıl Ramazan ayında gerçekleştirilen fitre, zekât ve bağış faaliyetlerinden ve Kurban Bayramı’nda toplanan derilerden elde edilen net gelirin yüzde 60'ını depremzedelere yardım olarak gönderip kalan yüzde 40'ını da gençlerin sportif havacılık faaliyetlerinin desteklenmesinde kullandı. 
THK Alanya Şube Başkanı Emine Keyaoğlu, çağrısının ardından THK'nın faaliyetlerine destek vererek daha fazla gelir toplanmasına katkıda bulunan mahalle muhtarlarını yine unutmadı. Daha önce özel olarak yaptırdığı muhtarlık rozetlerini takdim eden Keyaoğlu, bu kez de muhtarlara THK Başkanlığı imzalı teşekkür belgelerini sundu. 
Alanya Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek Dernek Başkanı ve İspatlı Mahallesi Muhtarı Hasan Yüksel ve diğer mahalle muhtarları ile bir araya gelen THK Alanya Şube Başkanı Keyaoğlu, teşekkür belgelerini tek tek takdim etti. Keyaoğlu, “THK’nın en önemli gelir kaynaklarından fitre, zekât, bağış ve kurban derisi faaliyetlerimizde her zaman muhtarlarımızın desteğini gördük. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha önce olduğu gibi bundan sonraki faaliyetlerimizde muhtarlarımız ile irtibat halinde olacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83