banner203

Toklu "Gençlerle iletişimimiz, karşılıklı anlayış, saygı ve sevgi temelinde devam edecektir"

Toklu’nun saha çalışmalarında ki performansı her geçen gün artıyor ve aday gibi çalışmalarını sürdürüyor.

Toklu "Gençlerle iletişimimiz, karşılıklı anlayış, saygı ve sevgi temelinde devam edecektir"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti Genel Merkezi’nin oluruyla Alanya Belediye Başkan Adaylığı'nın resmi olarak açıklanması an meselesi olan Mimar Mustafa Toklu 1’e 1 yaptığı ziyaretler yanı sıra toplu buluşmalar ile de vatandaşların görüş ve önerilerini almaya devam ediyor. Bu sabah gençlerle bir araya gelen Toklu, gençlerle sürekli iletişim halinde olmayı ve onların fikir ve düşüncelerine değer verdiğini sık sık ifade ediyor.

Buluşmada gençlerin sorularını cevaplayan Toklu, "Unutulmamalıdır ki her genç birey farklıdır. Bu nedenle gençlerin  ihtiyaçlarını ve tercihlerini anlamak önemlidir. Gençlerle iletişimimiz, karşılıklı anlayış, saygı ve açıklık temelinde devam edecektir. Gençlere değer vermek, onların potansiyelini tanımak, seslerini duymak için daha sık biraraya gelerek  bireysel ve toplumsal ihtiyaçlarını ve tercihlerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımız devam edecektir." dedi.

banner111

Gençlerin Türkiye’nin geleceğinde ki rolünün çok büyük olduğunu belirten Toklu, her zaman onları destekleyeceklerini belirtti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83