banner203

Tunahan Toksöz’den ahde vefa yemeği

Alanya'nın tanınmış iş insanlarından Tunahan Toksöz, ALTSO seçim sürecinde birlikte çalıştığı ekip arkadaşları ile düzenlediği akşam yemeğinde buluştu. İş insanları ve eşlerinin yer aldığı yemekte, Tunahan Toksöz program açılış konuşması yaptı.

Tunahan Toksöz’den ahde vefa yemeği

"Şehrimize duyduğumuz sorumluluk anlayışı içerisinde aynı heyecanla ve azimle çalışmalarımıza devam edeceğiz. ALTSO'nun başarılı olması şehrimizin yararınadır. Esnafımızla, üreticimizle, tüccarımızla daima birlikteyiz. Alanya'mız bizim ortak paydamızdır." ifadelerini kullandı.

Ekip arkadaşlarına duyduğu güveni dile getiren Toksöz, meclis üyesi ve komite başkanlarını tebrik etti. Bundan sonraki süreçte ekip arkadaşları ile aynı kararlılıkla çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. İhracatı artıracak, coğrafi ürünleri dünyaya tanıtacak çalışmaların yapılması gerektiğinin altını çizdi. Alanya'da dört mevsim, sürdürülebilir turizmin kente kazandırılmasının ekonomiye önemli katkı sağlayacağını söyledi.

banner111

Çok sayıda davetlinin katıldığı programda, şıklık ve zarafetleriyle dikkati çeken kadınlar, sosyal sorumluluk projeleriyle adını duyuruyor. Ekip arkadaşları ve eşlerinin birbirini tanımasına olanak sağlayan programda, Alanya'nın toplumsal sorunlarının çözümünde paydaş olunacağını konuşuldu. Yemek sonrasında toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83