Tütüncü: “Bekle bizi Antalya”

Tütüncü: “Bekle bizi Antalya”

Antalya Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Antalya için kutlu bir yola çıkıyoruz. Bekle Bizi Antalya..” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye (ABB) Başkan adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmalarını tüm hızı ile sürdürüyor. Ankara dönüşü ilk olarak nezaket ziyaretlerinde bulunan Tütüncü, ilk ziyaretini memleketi olan Korkuteli İlçesi’ne gerçekleştirdi. AK Parti’den Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen ve 3 dönemdir de Kepez Belediye Başkanlığı’nı yürüten Hakan Tütüncü, kendisine tevdi edilen görevle ilgili , “Antalya için kutlu bir yola çıkıyoruz. Bekle Bizi Antalya…” dedi.

YEPYENİ BİR ANTALYA İÇİN YOLA ÇIKIYORUZ

Tütüncü; “Şehrimizin aydınlık yarınları için, modern dünya vizyonuyla herkesin mutlu olduğu yepyeni bir Antalya için kutlu bir yola çıkıyoruz. Bakın; Kepez neydi, ne oldu.  İşin özü şu.. Başarmaya niyetiniz varsa bir yol bulup hayalleri gerçeğe dönüştürmek mümkün. Kepez'in 15 yılında işte bunu görüyoruz. Şimdi bu azmi, bu gayreti 19 İlçemizle bütün Antalya'ya taşıyacağız. Bunu da yine hep birlikte başaracağız.” diye konuştu.

banner111

ANTALYA SEVDASINI DİZELERLE ANLATTI

Antalya’nın eşsiz güzelliklerine değinerek “Bekle Bizi Antalya” diyerek, sözlerini sürdüren Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü;

“Bembeyaz portakal çiçekleri açtığında mavi atlasları kucaklayan yemyeşil bahçelerinle bekle.. Anadolu kıtasına yaslanmış, tepeleri karlı Beydağlarınla bekle.. Bekle bizi Antalya..

Kiremit çatılı beyaz evlerinle,

Kaleiçi'nin dar sokaklarıyla,

Yivli Minarenle bekle..

Bekle bizi Antalya..

Umut dolu bir şafakta zafer şarkılarıyla gelişimizi bekle..

Bekle bizi Antalya..” dizeleriyle Antalya’ya olan sevdasını dile getirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83