Yazar Ahmet Bulut, Alanya’ya geliyor

Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, ilçenin sosyal ve kültürel dokusunu güçlendirmek amacıyla ‘Çocukların Ebeveyni Mi Yoksa Esiri Miyiz?’ konulu konferansa ev sahipliği yapıyor.

Yazar Ahmet Bulut, Alanya’ya geliyor

Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından 12 Şubat 2024 Pazartesi günü saat 20:30’da ALTSO Konferans Salonunda İlahiyatçı-Yazar Ahmet Bulut’un konuşmacı olarak katılacağı ‘Çocukların Ebeveyni Mi Yoksa Esiri Miyiz?’ konulu konferans programı düzenlenecek.

Programa tüm ilçe halkını davet eden Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Turan Topçuoğlu şu ifadelere yer verdi:

banner111

“Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü olarak gençlerimizin bireysel, sosyal, dini, duygusal ve ahlaki yapılarının değerlerimize uygun bir şekilde gelişmesine ve yetişmelerine yardımcı olmak üzere ilçemiz genelinde çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda 12 Şubat 2024 Pazartesi günü saat: 20:30’da ALTSO Konferans Salonunda İlahiyatçı-Yazar Ahmet Bulut’un konuşmacı olarak katılacağı “Çocukların Ebeveyni Mi Yoksa Esiri Miyiz?” konulu konferans programı gerçekleştireceğiz. Bu vesileyle düzenleyeceğimiz programımıza başta anne babalar olmak üzere genç-yaşlı tüm halkımız davetlidir.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83