banner203

Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nde bir ilk

Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nin yarın yapılacak genel kurulunda ilk kez bir kadın gazeteci AGC Başkanlığı görevini devralacak.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nde  bir ilk
Alanya Gazeteciler Cemiyeti(AGC)'nin 12. Olağan Genel Kurulu yarın Alanya Kültür Merkezi’nde yapılacak. Kongre öncesi AGC Başkan Adaylığını resmen açıklayan 27 yıllık Usta Gazeteci Gaye Coşkun, cemiyette kadın başkan olarak yeni bir dönemi başlatacak. Coşkun yaptığı açıklamada, “27 yıllık mesleki deneyimim ve 12 yıllık AGC Başkan Yardımcılığı tecrübemle başkanlığa aday oldum. AGC Yönetim Kurulu ve üyelerimizin verdiği güç, kurumlarımızın da desteği ile birlik berberlik içinde kongremizi yapacağımıza inanıyorum” dedi.

DİM “ALLAH UTANDIRMASIN”

banner111

Yeni Alanya Gazetesi ve Dim Web TV’nin sahibi Mehmet Ali Dim kongre öncesi yaptığı paylaşımda 15 yıldır hizmet vermekten onur duyduğu cemiyet başkanlığını Çoşkun’a devretmekten onur duyduğunu belirtti. Dim, “Yaklaşık 15 yıl başkan olarak hizmet etmekten onur duyduğum Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC)’ni yarın yapılacak olağan genel kurulda, ‘ortak irade’yle meslekte talebem ve cemiyette 12 yıl başkan yardımcım Gaye Coşkun ‘a devredecek olmanın gururunu yaşıyorum. Allah utandırmasın” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 12:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83