Başkan Şahin'den montajlı kumpas açıklaması

Başkan Şahin'den montajlı kumpas açıklaması
ALTSO’nun başına geldiği günden beri çalışmalarıyla her kesimden olumlu intiba kazanan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin'e “fake hesap” üzerinden alçakça montaj yapılarak cinsel içerikli saldırı yapıldı. Cinsel içerikli bir kurgu konuşma içeren ahlaksız saldırı büyük tepki çekti.

Youtube üzerinden yayınlanan montajlı video çeşitli mecralardan da paylaşıldı. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin bu tür komik saldırıların inandırıcı olmaktan uzak olduğunu ifade ederken, kendilerinin itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını ancak bu çabaların ters teptiğini ifade etti. Şahin açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Daha önce kumpas kurmuşlardı. FETÖ üzerinden yapmışlardı. Bir hafta gibi bir gözaltımız oldu. Önceki gün yine kumpas düzenlenmeye kalkışıldı. Bize hiç tutmayacak yerde geliyorlar. Biz daha önce de bu tür tehditler almıştık. Bunların hepsiyle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunmuştuk. Bu bizi itibarsızlaştırmaya çalışılan bir hareket. Bu tür kumpaslar inanın insanı itibarsızlaştırmıyor, itibarlaştırıyor. Halkımız artık bu tür şeyleri sevmiyor. Ben milletin içinden gelmiş biriyim. Bu tür şeylerden korkmayacağımı en iyi Alanya bilir. Alanya’mı kimin ne olduğunu çok iyi bilir."

"HADLERİNİ ÖĞRENECEKLER"

"Bu tür şeyleri çok dikkate almıyorum ama hukuk çerçevesinde arkadaşlarımız savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bu tür saldırılar geçmişte devlet büyüklerimize de oldu. Çalışmaya devam edeceğiz. Önceki gün kaymakamımız iade-i ziyarete gelmişti. Ziyarette projeleri konuşmuştuk. Zannediyorum bu tür şeyler birilerini rahatsız etti. Bu tür şeylerden korkmayız. Bunlar günden güne hadlerini öğrenecekler. Üzüldüğüm nokta şu oluyor. Çocuklarımız, ailemiz var. Onlar bizden çok üzülüyor. Bunun yanında bir noktaya daha üzülüyorum. Birçok iyi insan memleketine hizmet etmek istiyor. Bu tür saldırılardan dolayı ‘Yarın bunu bana da yaparlar’ diye korkuyor. Bu çok kötü bir şey. Bu bana göre memlekete ihanet. Sağlık olsun. FETÖ kumpasında da söylemiştik. Devletimize, milletimize hakkımız helali hoş olsun. Sonuna kadar bunların karşısındayız. Direnmeye devam edeceğiz. Biz bunlardan korkmayız.” dedi.


ALTSO MECLİSİNE ARA VERİLDİ

Meclis Toplantı Salonu’nda düzenlenen yönetim kurulu toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Şahin, Korona virüs hızlı yayıldığı için bu ay meclis toplantısı yapılmaması kararı aldıklarını söyledi. Şahin, önümüzdeki ay birleştirilmiş meclis toplantısı düzenleyeceklerini açıkladı. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2020, 18:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83