BAŞKAN YÜCEL VATANDAŞLARIN BAYRAMINI KUTLADI

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93’ncü yıldönümü ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

BAŞKAN YÜCEL VATANDAŞLARIN BAYRAMINI KUTLADI
30 Ağustos Zaferi’nin Türk Milletinin kurtuluş ve bağımsızlık mücadelesinin müjdecisi olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Yücel mesajında, “1922 yılında Dumlupınar’da yapılan Büyük Taarruz’un bu yıl 93’üncü yıldönümünü anıyoruz. Bu önemli tarihte, işgal birlikleri ülkemizi terk etmek zorunda bırakılmış, orduları bozguna uğratılmıştır. Gazi Mustafa Kemal’in başkomutanlığını yaptığı Türk Ordusu, yaşadığı açlık ve cephane sıkıntısına rağmen azim ve inançla bu meydan muharebesini Türk tarihine yazdırmıştır.

Anadolu topraklarında devam eden işgaller, 30 Ağustos Zaferi’yle son bulmuş, Türk Milleti, bağımsızlığından asla ödün vermeyeceğini tüm dünyaya haykırmıştır.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93’üncü yıldönümünü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nü kutluyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 14:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83