banner203

İlçe Müdürü Er: “Sevgi varsa engel yoktur”

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel etkinlikler kapsamında engel tanımayan Alanyalı vatandaşlar Atatürk Anıtı önünde bir araya geldi.

İlçe Müdürü Er: “Sevgi varsa engel yoktur”
3 Aralık Dünya Engelliler Günü programları Alanya İlçe Milli eğitim Müdürlüğü önünde toplanan kalabalığın anıt önüne yürümesiyle başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er önderliğinde sevgi ve birlik için yürüyen engel tanımayan vatandaşlar sloganlarında ‘Enbüyük engelin sevgisizlik’ olduğunu vurguladılar. Atatürk Anıtı önünde ise özel öğrencilerin hazırlayıp sundukları renkli gösteriler ise büyük beğeni topladı.

''İÇİNİZDEN BİRİYİM' DİYEN SESE KULAK VERİN”

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, “Özellikle bugün hatırlanmamak her zaman hatırlanmak dileklerimi sunmak istiyorum. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Eğitimde kaybedilecek bir tek fert yoktur' sözünden yola çıkarak, sevgiyle neler başarabileceklerini hepinize göstermek istedik. En büyük engel sevgisizliktir. Sevgi varsa engel yoktur” dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Er’den sonra kürsüye gelen Erhan Uygur ise "Hem eğlenecek, hem de sorunlarımızı paylaşacağız. Öncelikle yüreklerdeki engelleri kaldıracağız. Ailelerimiz ve yavrularımızın gelecek kaygıları ve istihdam kaygılarını birlikte aşacağımızı biliyoruz. 'İçinizden biriyim' diyen sese kulak verelim. Her sağlıklı insanın da bir engelli adayı olduğu bilinciyle bugün buradayız" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 11:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83