KARGICAK SICAK ASFALTLA TANIŞTI

Alanya Belediyesi, Kargıcak Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması başlattı. Kargıcak Mahallesi’nde yürütülen çalışmalar kapsamında Gazipaşa ve Tevfik Müftüoğlu Caddesi, sıcak asfaltla kaplanmaya başlandı.

KARGICAK SICAK ASFALTLA TANIŞTI
KARGICAK‘TA 3 KİLOMETRE SICAK ASFALT

Alanya Belediyesi Fen İşleri ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nün hizmet programı kapsamında Kargıcak Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Kargıcak’taki asfaltlama çalışmasında toplam 3 kilometrelik yola sıcak asfalt yapılıyor. Tevfik Müftüoğlu Caddesi ile Kargıcak Mahallesi’ni Gazipaşa sahil yoluna bağlayan Gazipaşa Caddesi ve merkez mahalle yollarına asfalt dökülecek. Çalışmaları Fen İşleri Müdürü Özgür Karamut, Kırsal Hizmetler Müdürü Menderes Sivri de izledi. Çalışmalar Merkez Şantiyesi ve Mahmutlar Şantiye ekipleri tarafından sürdürülüyor.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Asfalt kaplama çalışmalarını yerinde izleyen Kargıcak Mahalle Muhtarı Ramazan Yıldırım, Kargıcak Mahallesi’nin ilk defa sıcak asfaltla tanıştığını belirterek, “Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’e  ve tüm fen işleri ekiplerine teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımız yol bozuk olduğu için mağdur oluyordu. Özellikle bölgedeki turizm faaliyetleri olumsuz etkileniyordu. Belediye Başkanımızın duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca önümüzdeki günlerde kaldırımımız da yapılacak.” dedi.

3 KOLDAN ASFALT ÇALIŞMASI

Alanya Belediyesi birisi sıcak asfalt, ikisi sathi kaplama ekibi olarak oluşturduğu asfalt ekipleri ile aynı anda 3 ayrı noktada çalışmalarını sürdürüyor.

GÖZÜKÜÇÜKLÜ VE ŞIHLAR - YAYLAKONAK BAĞLANTI YOLUNDA 9 KM ASFALT

Sıcak asfalt ekibi Kargıcak’ta çalışmalarını sürdürürken sathi kaplama ekipleri de Gözüküçüklü, Şıhlar-Yaylakonak bağlantı yolunda sathi kaplama yapıyor. Çalışmalar kapsamında, Gözüküçüklü’de 4 kilometre, Şıhlar Mahallesi Yaylakonak bağlantı yolunda 5 kilometre asfalt kaplama yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 12:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83