banner203

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısı Alanya'ya geliyor

Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından gençlere milli ve manevi değerleri kazandırmak amacıyla ilçemizde çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor.

'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmacısı Alanya'ya geliyor

Bu kapsamda; sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’e katılan ve  yarışmaya damga vuran Artvinli Yarışmacı Ümmü Gülsüm Genç, Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü organizesinde 29 Aralık 2021 Çarşamba günü Alanya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Oba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi ve Mahmutlar Emin Özmüftüoğlu Kur’an Kursu öğrencileriyle bir araya gelecek.
 

SORULARI YAZARAK CEVAPLAMIŞTI

Atatürk Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olan Genç, 4 yaşında geçirdiği ateşli hastalık sonrası konuşma yetisini kaybetmiş, katıldığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında soruları yazarak cevaplamış; 'Bazen yetinmek gerekir' yazarak da yarışmadan çekilmiş ve Kim Milyoner Olmak İster’in tarihine geçmişti. Oldukça neşeli ve güler yüzlü olan Genç herkesin dikkatini çekmiş ve ilgi odağı haline gelmişti. Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından yine aynı gün; Koşan Adam lakaplı Ultra Maratoncu Akın Yeniceli'nin katılımıyla,  İbrahim Başkaptan Kur’an Kursu, Nebahat Şifa Anadolu İmam Hatip Lisesi, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi ve Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik söyleşiler gerçekleştirilecek.
 

ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELECEK

banner111

Programlar hakkında bilgi veren Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Turan Topçuoğlu, "Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü olarak gençlerimize milli ve manevi değerleri kazandırmak, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak ve sahih dini bilgi ile buluşmalarına, böylece Kur'ân ve sünnet eksenli bilgi, birikim ve ahlaki kazanımlar elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla ilçemizde çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Koşan Adam lakaplı Ultra Maratoncu Akın Yeniceli ve Kim Milyoner Olmak İster’e katılan ve  yarışmaya damga vuran Artvinli Yarışmacı Ümmü Gülsüm Genç, öğrencilerimizle bir araya gelecek." dedi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83