banner203

Kuzey Alanya'da asfalta devam

Alanya Belediyesi, Büyükhasbahçe ve Küçükhasbahçe Mahallelerini kapsayan 15 metrelik yeni imar yoluna bağlantılı ara yollarda başlattığı sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Kuzey Alanya'da asfalta devam
Alanya Belediyesi, Büyükhasbahçe ve Küçükhasbahçe Mahallelerini kapsayan 15 metrelik yeni imar yoluna bağlantılı ara yollarda başlattığı sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Yiğitler Sokak Güler Cami önünden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından startı verilen sıcak asfalt çalışması Can Anaokulu çevresinde sürdürülüyor.

Alanya Belediyesi Fen İşleri ekiplerince sürdürülen sıcak asfalt çalışmaları, çevreyoluna ve yeni 15 metrelik imar yoluna bağlantılı sokaklarda devam ediyor.

Kuzey Alanya’da Dinek, Hacımehmetli, Yasırali, Benler Deresi ile Tepe Mahalleleri arasında geniş bir alanda yol, altyapı, istinat duvarı, menfez ve asfalt çalışması yürüttüklerini belirten Başkan Yücel, “ Bölgenin coğrafi yapısı nedeniyle yeni ulaşıma kazandırdığımız yolları güçlü istinat duvarları ile destekliyoruz. Kuzey Alanya’nın sosya- ekonomik yönden kalkınmasını sağlayacak pek çok çalışmayı gerçekleştirdik. Bölgede başlattığımız sıcak asfalt çalışmalarını 15 gün içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2017, 15:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83