banner203

Oba Esnafı Başkan Yücel'den memnun

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Oba Mahallesi’ndeki esnaflarla kahvaltıda bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Oba Esnafı Başkan Yücel'den memnun

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, istişare toplantılarına devam ediyor. Daha önce merkez ve kırsal bölgelerdeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Yücel, esnafları da ziyaret ederek yeni sezon öncesi kendilerinin talep ve önerilerini dinliyor.

banner111

YÜCEL: “ESNAFLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, esnaflarla gerçekleştirdiği istişare toplantısında yeni sezonun iyi geçeceğini vurgulayarak şu ifadeleri kullandı; “Şehrimiz gerek kültürel gerekse doğal yapısıyla dünyanın sayılı turizm bölgelerinden bir tanesi. Geçmiş yıllarda şehir olarak yaşadığımız sıkıntılara nazaran bu sezonun iyi geçeceği kanaatindeyim. Bu sebeple bizler gibi siz esnaflarında yapılanmasını iyi yapması gerekiyor. Alanya Belediyesi olarak bizler bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da her zaman sizlerin yanındayız.”

ESNAF HİZMETLERDEN MEMNUN

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile gerçekleştirilen istişare toplantısında esnaflar yapılan hizmetlerden memnun olduğunu vurgulayarak gerek vatandaşların gerekse esnafın Başkan Yücel’in çok sevilen bir yönetici olduğunu söylediler.
Başkan Yücel, toplantıya katılan esnaflara her zaman kapısının kendilerine sonuna kadar açık olduğunu söylerken toplantının ardından esnaflarla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2017, 14:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83