banner203

Kepçe patlattığı boruda mahsur kaldı

Alanya'nın Cikcilli Mahallesi'nde yol çalışması sırasında su borusunu patlatan kepçe borunun yanında mahsur kaldı. Nedeni ise vatandaşları gülümsetti.

Alanya'nın Cikcilli Mahallesi'nde yol yapım çalışması sırasında bir kepçe su borsunu patlattı. Mahalleye su veren ana borulardan birisinin patlaması ile bir anda su, fışkırmaya başladı. Oldukça tazyikli olan su, yan binalardaki vatandaşların balkonlarına kadar yükseldi. Balkonlarına ve camlarına su gelen vatandaşlar zor anlar yaşayınca kepçeci çareyi suyun üzerinde durmakta buldu. Olay ilk başta vatandaşlar tarafından gülümsenerek karşılanırken, suyun bir türlü engellenmemesi vatandaşları kızdırdı. 

VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERDİLER

Bu sabah 10.30'da gerçekleşen olay sonrası saatler boyunca kepçe suyun üzerinde mahsur kalarak suyun fışkırmasını engelledi. ASAT ekipleri bölgeye sevk edilirken boşa akan su vatnadaşları isyan ettirdi. Yolun tamamen çamur olmasına ve suyun boşa akmasına öfeklenen vatandaşlar ekiplerin sabahtan beri bölgeye gelerek suyu engelleyememiş olmasına tepki gösterdiler. 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2017, 15:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83