SGK binasının peyzajı tamam

Antalya Büyükşehir Belediyesi önümüzdeki hafta hizmete açılacak Alanya Sosyal Güvenlik Kurumu binasının bahçesinde peyzaj düzenlemesi çalışmasını tamamladı.

SGK binasının peyzajı tamam
Devlet kurumlarıyla işbirliği içinde yaptığı çalışmalar nedeniyle dikkat çeken Antalya Büyükşehir Belediyesi, bu işbirliğinin güzel örneklerinden birini de Alanya’da ortaya koydu. Alanya için son derece önemli olan yeni SGK Hizmet binası tamamlanarak hizmete açılacak düzeye geldi. Binada son hazırlıklar yapılırken, Antalya Büyükşehir Belediyesi de kurumlar arası işbirliği kapsamında yeni binanın bir an önce halkın hizmetine açılmasına katkı sağlamak amacıyla, binanın çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmasını gerçekleştirdi. SGK Binası çevresine yeni bitki ve fidanlar dikilirken, toprak alanlara da çim ekimi yapıldı. Önümüzdeki günlerde binası çevresine oturma bankları da monte edilecek. 

Alanya Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Muharrem Kaya, “Yeni binamızı önümüzdeki hafta hizmete açacağız. Hafta sonu taşınma işlemini yapacağız. Binamızın çevre düzenlemesi ve peyzajı konusunda bize destek veren ve isteklerimizi yerine getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e çok teşekkür ediyorum.“ dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 11:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83