ÜNLÜ SURVİVOR YILDIZI ALANYA'DA

Ülkemizin unutulmayan simaları arasına yer alan Barış Manço’nun adı Alanya’da yaşatılacak. Barış Manço okullarının açılışı için Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço ve kardeşi ve Lale Manço Alanya’ya geldi.

ÜNLÜ SURVİVOR YILDIZI ALANYA'DA
Yurt içinde ve yurt dışında kazandığı müzikal başarıları ile ülkemizin unutulmayan simaları arasına yer alan Barış Manço’nun adı Alanya’da yaşatılacak. Alanya’da Barış Manço Parkı’ndan sonra bu kez de Alanya’da Barış Manço Okulları açıldı. Barış Manço Okulları’nın açılışına ise, Barış Manço’nun eşi Lale Manço, oğulları Doğukan Manço ve Batıkan Manço’da geldi.

Barış Maço Okulları’nın açılışı bugün 18.00'de yapılan kurdele kesimi ile başladı. Açılışa Doğukan Manço annesi Leyla Manço, kardeşi Batıkan Manço, Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve çok sayıda protokol üyesi ve vatandaşlar katıldı. Doğukan Manço törende bir konuşma yaparak babasının adının Alanya'da yaşamasından duyduğu mutluluğu dile getirdi. Bir zincir olacak devam edecek olan Barış Manço Okulları'nın ilki Alanya'da eğitim - öğretim yılının başlaması ile hizmet vermeye başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2015, 17:53

Burak Oztunc

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner121

banner97

banner111

banner144

banner82

banner83