banner203

Alanya Ak Parti iftarına yoğun katılım

Alanya Ak Parti iftarına yoğun katılım

AK Parti Alanya ‘Vefa İftarı’nda bir araya geldi.

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel ‘Vefa İftarı’ partinin kuruluşundan bu yana görev alanların yanı sıra vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gösterildi. Toplu iftar sofrasında bir araya gelen partililer, aileler ve vatandaşlar ezanın okunmasının ardından hep birlikte oruçlarını açtı. Vefa İftarı’na AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, Antalya Milletvekilleri, Oda Başkanları, Hemşehri Dernekleri ve STK temsilcileri ve muhtarlar da katıldı. AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu ‘Vefa İftarı’na teşrif eden tüm misafirleri tek tek kapıda karşıladı. Vefa İftarı programında açılış konuşmasını yapan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun ardında AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş partililere ve vatandaşlara seslendi.

Konuşmasında 11 ayın sultanı Ramazan-ı şerif’in bereketini hep birlikte paylaşmış olmanın önemine değinen ve birlik ve beraberlik mesajı veren Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu; “Sayın İl Başkanım, Sayın Milletvekillerim, Hemşehri Derneklerimiz, STK temsilcilerimiz, Muhtarlarımız, partimizin kurulduğu ilk günden bu zamana kadar bizleri bir gün olsun yalnız bırakmayan teşkilat mensuplarımız ve değerli aileleri, kıymetli vatandaşlarımız, hepiniz geleneksel hale getirdiğimiz VEFA İFTARI programımıza hoş geldiniz şerefler verdiniz.

İftar soframızı değerli kılan kıymetli misafirlerimiz;

Bugün burada soframıza eşlik eden partimizin kuruluşundan bu güne kadar teşkilatımızın farklı kademelerinde görev yapmış kıymetli dava arkadaşlarımız  var. Bu akşam burada bir arada olmamızın asıl nedeni şehrimize ve partimize, geçmişten günümüze kadar gelen vefa örneğini dün olduğu gibi bugünde bir kez daha göstermektir. Temeli sevgi ve güvene dayanan derin dostluklarımızı tazelemek hoş sohbet dolu bir akşam yaşamaktır. 

Gece gündüz görevlerini icra ederek teşkilatımızın bu günlere  gelmesinde, hizmetlerimizin halkımızla buluşması noktasında vesile olan tüm kademelerimize ve emektarlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizler ile beraber bu büyük ailemizin bir mensubu olmaktan dolayı çok mutluyum. Onur ve gurur duyuyorum. Birlikte çalıştığımız ve bir arada olduğumuz her yeni gün güzel başlangıçlar demektir.

Bu güzel akşamda teşkilatın içerisinde görev almamış lakin Alanya’mıza yapılan, ülkemize yapılan hizmetleri destekleyen ve onaylayan bunu  da  tüm samimiyetleri ile ispatlayıp bu akşam  soframıza eşlik ederek bizleri onurlandıran tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim.  Bu akşam sizler, bizler için vefanın en güzel örneklerini verdiniz. 
Sizlerle Her şey Alanya için diyerek çalıştığımız ve çalışmaya devam edeceğimiz yürüyüşümüz daha da hızlanarak devam edecektir. Birlik ve beraberliğimizin katlanarak büyümesi ülkemizi ve şehrimizi daha da güçlü kılacaktır.

Bugün yoğun programları dolayısıyla aramızda olamasa da varlığından güç aldığımız Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU’nun hepinize selam ve sevgileri var. Sayesinde, nereye gitsek Alanya’lı olmanın, Alanya da yaşamanın ayrıcalığını hissettiğimiz, ne zaman ihtiyaç duysak dünyanın dört bir yanından yardımımıza koşan Sayın Bakanımıza, Ramazanın bereketini paylaştığımız bu anlamlı iftar programında sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Rabbim her daim yar ve yardımcısı olsun.

banner111

Bu güzel akşamda  katılımları ile bizleri onurlandıran, İl Başkanımıza , Milletvekillerimize  ve siz değerli misafirlerimize  bir kez daha şükranlarımı sunar güzel bir akşam geçirmenizi dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2022, 09:48

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83