'Çavuşoğlu ile her zaman gurur duyduk'

'Çavuşoğlu ile her zaman gurur duyduk'

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, bayrağımızı uluslararası arenada gururla dalgalandıran önceki dönem Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu'na teşekkür etti. Başkan Toklu;

banner111

"Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı kabinesini açıkladı. 

Sn. Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle görev alan tüm Bakanlarımızı tebrik ediyor, liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde yapacakları çalışmalarda muvaffakiyetler diliyorum.

Yolumuz zorlu, yükümüz ağır. Ancak irademiz daha kuvvetli, azmimiz daha fazla ve ülke olarak kaybedeni olmayan bir zaferle, Allah’ın izniyle daha güçlüyüz.

Devlet adamlığı duruşu ile taraflı tarafsız herkesin sevgisini ve saygısını kazanan, 9 yıla yakın süre boyunca Dışişleri Bakanlığı görevinde ay yıldızlı bayrağımızı uluslararası arenada gururla dalgalandıran, ülkemizi uluslararası arenada güçlü bir şekilde temsil eden, Antalya'mızın ve Alanya'mızın onuru ve gururu, bizleri her konuda hiç bir zaman yalnız bırakmayan Dışişleri Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu'na teşekkürü bir borç biliriz. Bu zamana kadarki azmi ve gayreti için kendisine minnettarız. Yolunuz açık, her şey gönlünüzce olsun.

Türkiye Yüzyılı’nın kabinesi ülkemize, milletimize hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83