Türel'le Alanya'ya yapılan yatırımlar görüşüldü

Ak Parti Alanya Belediye Meclis Üyeleri, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Türel'le Alanya'ya yapılan yatırımlar görüşüldü
Ziyarete Ak Parti’nin 12 meclis üyesi, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney katıldı. Başkan Türel’in makamında gerçekleşen ziyarette, meclis üyeleri, bugüne kadar yapılan yatırımlar için Türel’e teşekkür etti. İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve meclis üyeleri, devam eden yatırımlar ve 2018 yılı içinde yapılacak projeler konusunda Başkan Türel’e görüşlerini iletti ve taleplerini dile getirdiler. Bir saat süren görüşmenin ardından Başkan Türel Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve meclis üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ise yaptığı değerlendirmede, “İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve meclis üyelerini Belediye Başkanımız Menderes Türel’le bir araya getirdik. Bugüne kadar yapılan yatırımlar, devam edenler ve bundan sonra yapılacak olan yatırımlar konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Oldukça verimli bir toplantı oldu. İlçe Başkanı Berberoğlu ve meclis üyelerine teşekkür ediyorum“ dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2017, 09:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83