ARDA ALANYA'YA SELAM YOLLADI

Atletico Madrid forması giyerken, Messi'li, Neymar'lı dünya futbol devi Barcelona'ya transfer olarak dünya futbol gündeminin 1 numarası olan Arda, Alanya'ya selam yolladı

ARDA ALANYA'YA SELAM YOLLADI
Galatasaray Kongre Delegesi ve Alanya'nın İsveç Fahri Konsolosu olan Elysee Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Tokuş, Hollanda maçı öncesi Türkiye Milli Takımı Kaptanı Arda Turan'la Konya'da bir araya geldi. Atletico Madrid forması giyerken, Messi'li, Neymar'lı dünya futbol devi Barcelona'ya transfer olarak dünya futbol gündeminin 1 numarası olan Arda, 14 numaralı milli formasına 'Hilmi Abimize sonsuz sevgiler' yazarak Tokuş'a hediye etti. Çocukken Alanya'ya sık sık tatile geldiğini ve Alanya'yı çok sevdiğini vurgulayan Arda "Alanya adını her duyduğumda, hafızamda çok güzel çocukluk anılarım canlanıyor. Güzel Alanya'nın güzel insanlarına selamlar ve sevgiler yolluyorum" dedi.  

Arda Turan, Galatasaray'ın efsane isimleriyle çok yakın dostukları olan Hilmi Tokuş'u henüz Galatasaray altyapısında forma giyerken tanıdı. Hakan Şükür, Okan Buruk, Arif Erdem gibi isimlerle hem İstanbul'da, hem de Alanya'da sıkça vakit geçiren Tokuş, sık sık bu gruba dahil olan Arda'yı çocukluğundan bu yana tanıyor. Hem Fatih Terim, hem de Hamza Hamzaoğlu ile yakın dost olan Tokuş, 4 gündür Konya'daki milli takım kampında bulunuyor. Tokuş, gerek ünlü teknik adamlar, gerekse ünlü futbolcularla olan bu dostluklarını Alanya'nın tanıtımı için kullanmış, ünlüleri Alanya'da ağırlayarak iç turizmde dikkatleri Alanya'ya çekmişti. Tokuş, Galatasaray kamplarının Alanya'ya alınmasında da büyük emekleri olan bir isim.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2015, 16:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83