ZAFER KUPASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Alanya Marina Yat ve Yelken Kulübü tarafından organize edilen 1. Alanya Marina Yat ve Yelken Kulübü Zafer Kupası ödülleri sahiplerine verildi.

ZAFER KUPASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Alanya Marinada düzenlenen, rüzgar, tutku ve mavinin buluştuğu zafer kupası ve yelken yarışmasından tüm deniz dostları bir araya geldi. Oldukça çekişmeli geçen yarışların sonunda dereceye girenlere ödüllerini Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven verdi.

1. Alanya Marina Yat ve Yelken Kulübü Zafer kupası ödül törenlerinde bir konuşma yapan Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven,  Alanya Marina Yat ve Yelken Kulübünün yöneticilerine böyle bir etkinliğe ev sahipliği yaptıkları için tebrik ederek sözlerine başladı. Kaymakam Tanrıseven “Önümüzdeki yıllarda birçok etkinliğe Alanya’mız ve Marinamız ev sahipliği yapacaktır. Alanya 70 Km sahil şeridi ile çok önemli bir turizm merkezidir. Yelken ve yat ile ilgili bir takım düzenlemeler yapılarak daha aktif olması için çalışmalar yapılmalıdır. Kaymakamlığımız, marinamız ve yelken kulübümüz burada iş birliği içerisinde bu tür aktivitelerin sayısını artıracağız” dedi. Yarışmaya katılan bütün ekipleri tebrik eden Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, yarışmada dereceye giren yelkencilerin ödüllerini verdi. 

Alanya marinada düzenlenen, rüzgar, tutku ve mavinin buluştuğu zafer kupası ve yelken yarışmasından birinciliği Lastochka isimli Rus ekip alırken, ikinciliği ise Alanya Marina ekibi olan Mina elde etti. Yine Rus ekip olan Carinya ise üçüncü olarak yarışı tamamladı.   

1. Alanya Marina Yat ve Yelken Kulübü Zafer kupası ödül törenlerine, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in yanı sıra Marina Yat ve Yelken Kulübü yöneticileri, Yelkenciler ve çok sayıda iş adamı katıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 08:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83