KOMŞU ŞEHİTLERİMİZ İÇİN SOKAĞA DÖKÜLDÜ

Antalya’nın Manavgat ilçesinde teröre tepki yürüyüşü gerçekleştirildi. Manavgat köprüsü üzerine 2 araç koyan gençler, dev bir Türk bayrağı açarak PKK aleyhinde sloganlar atarken, eyleme son vermeleri için gelen polislere "Gösterdikleri bu duyarlılığı yol kesen, kimlik soran PKK’lılara karşı da göstermelerini" istediler.

KOMŞU ŞEHİTLERİMİZ İÇİN SOKAĞA DÖKÜLDÜ
Son günlerde Güneydoğu’dan gelen şehit haberlerinin ardından pazar gecesi Hakkari'nin Çukurca ilçesi Dağlıca kesiminde teröristlerce gerçekleştirilen saldırı ve sonrasında çıkan çatışmada çok sayıda şehit ve yaralı olduğu haberi vatandaşları sokağa döktü. Terör olaylarına tepki gösteren bir grup gece saat 23.00 sıralarında Manavgat köprüsü üzerinde Türk bayrağı açarak köprüyü araç trafiğine kapattı. Protesto eylemi kısa sürede büyürken, "Şehitler ölmez vatan bölünmez", "Kahrolsun PKK" sloganları atıldı. Araçların köprüden dönerek çevre yolunu kullandıkları gözlendi.

Manavgat Emniyet Müdürü Ercan İlhan ve diğer emniyet yetkilileri köprüye gelerek gençlerle konuştular ve köprüyü açarak Cumhuriyet meydanına geçmeleri için telkinde bulundular. Manavgat köprüsünde toplanan vatandaşlar köprü üzerinde saygı duruşunda bulundu, İstiklal Marşını okuduktan sonra olaysız dağıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 12:04

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83