ERKEN'E ALTYAPI TEŞEKKÜRÜ

Alanyaspor Alt Yapı Derneği Başkanı ve Alanyaspor Genel Koordinatörü Mevlüthan Çavuşoğlu, Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken’e Alt Yapı Derneğine verdiği destekten ötürü teşekkür etti. Mevlüthan Çavuşolu ve Alanyaspor’un taraftardan sorumlu yöneticisi Turan Görgün, Erken’i Belediyespor Kulüp binasında ziyaret etti.

ERKEN'E ALTYAPI TEŞEKKÜRÜ
Altyapıda Alanayspor’a oyuncu konusunda kendileri ile işbirliği yapan Erken’e teşekkür eden Çavuşoğlu, “Alanya Belediyespor ile Alanyaspor Alt Yapı Derneği arasında çok uyumlu bir işbirliği var. Altyapıdan oyuncuların yetişmesi ve gelişimi konusunda sayın Mehmet Erken’in ciddi çabaları var. Bizimde kulüp olarak bu yıl alt yapıda yeniden yapılanmamız devam ediyor. Bu yapılanmaya Alanya Belediyespor da tam destek veriyor. Girecek olduğumuz akademi liglerinde ki oyuncu konusunda bize ciddi destekleri var. bu ndenle sayın Erken’e bugün teşekkür etmek amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdik” dedi.

Ziyaretten dolayı Çavuşoğlu ve Görgün’e teşekkür eden Erken de “Biz Belediyespor Kulübü olarak baş tacımız olan memleketimizin markası haline gelen Alanyaspor ile uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Alanyaspor’un başarısı bizi gururlandrırır. Alanyaspor’a da yeni sezonda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2015, 08:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83