Goldcity ve Gold Island otelleri en iyiler arasında

Aydoğan A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Goldcity Otel ve Goldısland Otelleri 2021 yılı içinde otelpuan.com isimli değerlendirme sitesinde otel misafirleri tarafından yazılan yorumlara istinaden, Türkiye'nin en beğenilen ilk 100 otelleri arasında yerini aldı. 

Goldcity ve Gold Island otelleri en iyiler arasında

banner111

2021 yılında, site üyelerinin, tesislerin oda, hizmet, yiyecek/İçecek ve tüm hizmetlerini değerlendirerek verdikleri Genel Memnuniyet Puanı ile birlikte “Konakladığınız tesisi yakınlarınıza tavsiye eder misiniz?” sorusuna verilen cevaplarla oluşan listede Aydoğan A.Ş. bünyesindeki her iki tesiste ödül almaya hak kazandı. 

Konu ile ilgili ödüller, bu gün ETS Tur Alanya Bölge Müdürü Salih Cankanat tarafından Aydoğan A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Erva Aydoğan’a teslim edildi. Erva Aydoğan; “Tamamen müşteriler tarafından verilen böyle bir ödülü her iki tesisimizin de alması bizleri son derece mutlu etmiştir. Ödül almamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza ve ekibimize teşekkür ediyorum. Turizmi etkileyen tüm olumsuzluklara rağmen 2022 yılında da müşteri memnuniyeti önceliği ile çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83