HOTED eğitimde hız kesmiyor

" Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği HOTED, Selene Bach Otel'in ev sahipliğinde, kendi alanının en iyilerinden biri olan Uğur Halı Yıkama Firması’nın destek ve katkılarıyla halı koltuk yıkama, leke ve hijyeni kuralları konulu 159. eğitim seminerini gerçekleştirdi.

HOTED eğitimde hız kesmiyor

Seminere, HOTED yönetimi, Uğur Halı Yıkama firmasının yetkilileri, kat hizmetleri müdürleri, çamaşırhane, meydan şefleri ve çok sayıda Hoted üyesi katıldı.

Dernek başkanı Sevgi Topuzel ’in açılış konuşmasıyla başlayan seminer, Uğur Hali Yıkama Firması yönetim kurulu üyesi Mehmet Fatih Yılmaz’ın sunumuyla, halı yıkama, boyama, koltuk yatak yıkama, koruma kullanma ve hijyen kuralları konusunda dikkat edilmesi gereken önemli konular detaylarıyla birlikte anlatıldı. 

‘YENİ, TÜM AMACIMIZ MESLEĞE VE SEKTÖRE SAHİP ÇIKIP KATKI SAĞLAMAK ’

Onursal Başkan Hakan Halit Yeni, 1 Aralık 2022 tarihinde başlayacak olan Kat şefliği kursları, 17-20 Ocak 2023 Antalya Anfaş Uluslararası Otel Ekipmanları Fuarında Gerçekleştirecekleri Housekeepıng Olimpiyatları gibi gelecek aylarda yapılacak olan faaliyetler hakkında üyelere detaylı bilgiler aktardı. Yeni, ‘’Tüm camiamız, turizm kamuoyu şunu bilmelidir ki birlik ve beraberlik içerisinde her ne şartta olursa olsun, mesleği ve sektörü daha ileriye taşıyabilmek için mücadelemize ve çalışmalarımıza en üst perdeden devam edeceğiz.’’ dedi.

MAHİR OKTAY, ‘HOTED’İN ÇALIŞMALARIYLA GURUR DUYUYORUZ’

Seminere ev sahipliği yapan Selene Bach Otel’in genel müdürü Mahir Oktay, ’’HOTED, sivil toplum kuruluşları arasında başarılı çalışmalarıyla gurur duyduğumuz, takdir ettiğimiz bir kuruluştur. Her zaman yanınızda olmaya, çalışmalarınızı desteklemeye devam edeceğiz.’’ Dedi.

banner111

Konuşmaların yaklaşık 2 saat süren seminer sonunda HOTED ’in eğitim, etkinlik ve faaliyetlerine katkı sağlayan Uğur Halı Yıkama Firması yönetimine, seminere ev sahipliği yapan Selene Bach Otel genel müdürü Mahir Oktay’a ve Hk müdürüne HOTED camiası adına teşekkür edilip, çiçek takdim edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.