Turizm sektörü, Hint pazarı için bir araya geldi

Antalya’daki turizm sektörü, Hint pazarında gelinen nokta ve izlenecek yol haritasını masaya yatırmak üzere toplandı.

Turizm sektörü, Hint pazarı için bir araya geldi

 Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında toplanan turizm sektör temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, Hint Pazarı turizminde daha önce yapılan çalışmaları değerlendirmek üzere valilik binasında bir araya geldi.

banner111
Toplantı öncesinde gazetecilere bir açıklama yapan Vali Münir Karaloğlu, “Hint pazarıyla ilgili bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla ilgili geldiğimiz nokta ve bundan sonrasını nasıl planlarız, daha ete kemiğe bürünmüş hale nasıl getirebilirizi hem turizmin sivil toplumuyla hem de sektörüyle beraber konuşalım tartışalım düşüncesiyle bu toplantıyı yaptık” dedi.

2016 turizm krizi sonrası Antalya’da turizm pazarı ile ürün pazarının çeşitlendirilmesi yönünde ciddi bir gayret sarf ettiklerinin altını çizen Karaloğlu, “En büyük hedef pazarlardan bir tanesi Hint pazarı. Özellikle düğün ve kongre konusunda önemli bir pazarımız. 2-3 yıldır yapılan çok ciddi çalışmalar var. O bölgede ve burada yapılan çalışmalar var. Tüm bu çalışmaların tamamını değerlendireceğiz ve bundan sonrası için yeni bir yol haritası belirleyeceğiz” diye konuştu.

Kasraloğlu’nun açıklamasının ardından toplantı, basına kapalı olarak devam etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 16:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83