banner203

TÜROFED'den THY'ye işbirliği teklifi

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) heyeti, Osman Ayık başkanlığında THY Genel Müdürü Bilal Ekşi ile düzenledikleri toplantıda bir araya geldi.

TÜROFED'den THY'ye işbirliği teklifi

 THY Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen toplantıya; THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY Charter Müdürü Emre Menevşe, TÜROFED Başkanı Osman Ayık, TÜROFED Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, TÜROFED Başkan Yardımcısı Bülent Bülbüloğlu, TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ulvi Gümüşhan, Genel Sekreter Gülçin Güner, GETOB Yönetim Kurulu üyesi Saruhan Saraylı ve koordinatör Necip Boz katıldı.

banner111
Başkan Ayık, TÜROFED ile THY’nin yakın işbirliğinde bulunmasının önemine değindiği konuşmasında; özellikle yaz sezonunda yoğun olarak çalışan bölgelere ait Pazar ülke seferlerinin tur operatörleri ile yapılacak işbirliği kapsamında düzenlenecek seferlerin ülke turizmi açısından son derece yararlı olacağının vurgusunu yaptı.

Türkiye’nin tanıtımını yapmak üzere yurtdışından getirilecek ünlü sanatçı, sporcu, gazeteci ve acentacıların THY olanaklarından daha çok yararlandırılması gerektiğini ifade eden Ayık, THY ile karşılıklı yapılacak işbirliği kapsamında ülkemize gelen konukların TÜROFED’e ait üye otellerde ağırlanabileceği önerisinde bulundu.

Toplantı kapsamında konuşulan projeler, karşılıklı görüş alışverişinde gerçekleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2017, 12:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83