Yaralı köpeğe temizlik görevlisi sahip çıktı

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde, silahla vurularak yaralanan sokak köpeğine hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan vatandaş sahip çıktı.

Yaralı köpeğe temizlik görevlisi sahip çıktı

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Kurtuluş Mahallesi'nde bir köpeğin sokak ortasında kanlar içinde olduğunu gören Lacin Şimşek, yardıma gitti. Köpeğin silahla vurulduğunu anlayan Şimşek, onu alarak evine getirdi. İlçe devlet hastanesinde temizlik görevlisi olarak çalışan Şimşek, sokak köpeğine ilk müdahaleyi kendi evinde yaparak köpeğin yaralı yerlerini gazlı bezle temizledi, ardından da veterinere haber verdi.
Lacin Şimşek yaptığı açıklamada, “Sabah işe giderken yolun kenarında bu köpeği ağlayarak gördüm. Yanına yaklaştım her tarafı kan içerisindeydi. Vicdanım el vermedi köpeği aldım işe gitmeden geri eve geldim. Eldiven giydim, sargı bezi aldım. Kan olan yerlerini temizledim. Baktım kalçasının üstünden silah ile vurmuşlar hayvan acısından duramıyor. Veteriner arkadaşı aradım onlar gelip alacaklar şu an evde kendi imkanlarımla bakıyorum. Bu köpeğe bunu yapan insan olamaz” dedi.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.