Bölge:
ANTALYA HDP BİNASI İŞGAL EDİLDİ
Antalya’da akşam saatlerinde terör olaylarını protesto etmek isteyen 2 bin kişilik bir grup yürüyüş düzenledi. Yürüyüşün ardından ikazlara rağmen dağılmayan ve HDP Antalya İl binasına girerek binaya Türk Bayrağı asmak isteyen grup ile çevik kuvvet arasında arbede yaşandı. HDP binasına girmelerine izin verilmeyen kalabalığa polis biber gazıyla müdahale etti. Olaylarda birçok kişi gözaltına alındı.

HDP BİNASINA TÜRK BAYRAĞI’NI ASTILAR

HDP il binası önünde akşam saatlerinden gece yarısına kadar bekleyen ve sık sık sloganlar atan grup, HDP binasına Türk Bayrağı asma isteklerini yineledi. Uzun süreli görüşmeler ve uyarıların ardından bayrağın asılmasının ardından olaysız bir şekilde dağılacakları yönünde söz veren grup, içlerinden seçtikleri bir temsilciye Türk Bayrağı’nı verip HDP il binasına gönderdi. HDP İl binasının çatısına çıkan kişi bayrağı çatıdan astı.
Türk Bayrağı’nın asılmasının ardından kalabalık dağılmaya başladı.
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
kamile yılmaz 5 yıl önce

geçmiş olsun yoldaşlar. bu durumu da atlatacağız inanın. kitlelerin başı var, beyni yoktur sözü gibi zavallı yoksul çocuklar, güce taparak saldırıyorlar. sorgulamaya alışık değiller. "öl, saldır" diyene uyuyorlar. berthol breht "yoksulluk ahlakı yer" der. kaç ayakkabı kutusu paraları var ki bunların? ya da kaç dönüm çiftlikleri. milli gelirden benim payım ne? diyemez, ama kendi sınıfına saldırır.

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Korkutan rekor! Son 91 yılın en kurak dönemi

Haberi Oku