Ekonomi:
ALTSO'DAN EV HANIMLARINA TEŞVİK

 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde çalışmalarını yürüten TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu’nun her yıl düzenlediği “Antalya’nın Kadın Girişimciler Yarışması” bu yıl Antalya’dan sonra  “Ev Hanımları Yarışıyor” adı altında Alanya’da da yapıldı.

Alanya Ticaret  ve Sanayi Odası organizasyonu ile  ev eksenli ürünler kategorisi ile yapılan yarışmaya katılım bir hayli fazlaydı.  Yarışmaya katılan eserleri değerlendirmek üzere bugün TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Serap Kocaoğlu ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Banu Okan Kavukçu başkanlığında toplanan jüri heyeti dereceye girecek isimleri belirledi. Dereceye girecek olan yarışmacılara törenle plaket verileceği, ayrıca Alanya Belediyesi tarafından da ürünlerinin sergileneceği bir yer tahsisi yapılacağı açıklandı. Yarışmacılara ayrıca YÖREX Fuarında da bir stand verileceği belirtildi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Banu Okan Kavukçu,”Dereceye giren yarışmacıları ilerki süreçte de yalnız bırakmayacağız. Onların ürünlerini ekonomiye kazandırmak için elimizden geleni yapacağız. Eğitim ve geliştirme gibi konularda da destek vereceğiz” dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Altso

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Asgari Ücret belli oluyor.İlk toplantının...
2021 yılında uygulanacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamında Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun...

Haberi Oku