banner203

Alanya ATABEM’de kayıtlar devam ediyor 

Alanya Atatürk Bilgi Eğitim Merkezi ( ATABEM) kış dönemi kurslarında eğitim dönemi 7 Kasım Pazartesi günü başlıyor. Alanya ATABEM’de  kayıtlar ise devam ediyor. 

Alanya ATABEM’de kayıtlar devam ediyor 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ATABEM Kurs Merkezlerinde, çocukların ve gençlerin derslerini destekleyici programlarla eğitim hayatlarına katkı sağlamaya devam ediyor. Kış dönemi 4,5,6,7 ve 8. sınıflara yönelik akademik, kültürel ve sanatsal alanlarda açtığı kurslarla öğrencilerin başarılarını arttırıyor. 

ÖĞRENCİLER 24 BRANŞTA EĞİTİM ALACAK
Antalya merkezde 7, ilçelerde ise 4 olmak üzere toplam 11 merkezde kış dönemi kursları açıldı. Kurs merkezlerinde çocuklar, bilgisayar kullanımı, coğrafya, drama, fen bilimleri, fizik, gitar, hızlı okuma, İngilizce, karakalem, kimya, matematik, modern dans, piyano, resim, satranç, sosyal bilgiler, tarih, taş boyama temel robotik ve kodlama, Türk dili ve edebiyatı, Türkçe ve zeka oyunları gibi 24 branşta eğitim alacak.

banner111

Alanya ATABEM’ de kayıtlar devam ediyor. 

Aileler Alanya’daki kurs merkezine kayıtlarını yaptırmaya devam ediyor. Kayıt için velilerin Alanya ATABEM’e şahsen müracaat etmeleri, bilgi için ise 0242 313 09 43 aramaları gerekiyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83