banner203

Vali Yazıcı ve Başkan Böcek ALTSO Meclisi'ne konuk oluyor

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası(ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’in görev süresindeki son meclis toplantısı 02 Kasım 2022 Çarşamba günü gerçekleştirilecek. 

Vali Yazıcı ve Başkan Böcek ALTSO Meclisi'ne konuk oluyor

Toplantıya Antalya Valisi Ersin Yazıcı ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’de katılacak. Yazıcı ve Böcek ALTSO Meclis Toplantısının ardından ise Başkan Şahin’in  projeleri arasında bulunan ALTSO Konaklı İrtibat Ofisi’nin açılışını gerçekleştirecek. 

2013 yılındaki seçimlerle ALTSO Başkanlığı görevine gelen ve önümüzdeki 05 Kasım seçimlerinde aday olmayacağını açıklayan Mehmet Şahin’in görev süresindeki son meclis toplantısı 02 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek. ALTSO Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan toplantıya Vali Ersiz Yazıcı ile Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek’in yanı sıra Alanya protokolünün de katılması bekleniyor.

banner111

ŞAHİN BİR SÖZÜNÜ DAHA TUTTU
Görev süresi boyunca verdiği sözleri bir bir tutan Başkan Şahin, yarın Vali Ersin Yazıcı ile Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek’in açacağı ALTSO Konaklı İrtibat Ofisi ile de bir sözünü daha yerine getiriyor.

ALTSO Konaklı İrtibat Ofisi’nin ardından ise 03 Kasım 2022 Perşembe günü de ALTSO Mahmutlar İrtibat Ofisi’nin açılışı gerçekleştirilecek.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83