Alanya'da afişe saldırıya tepki

Alanya'da afişe saldırıya tepki

banner111

İYİ Parti’nin Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Alanya’nın muhtelif yerlerine astığı afişler kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı.
İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Şefik Bahçe Alanya’nın muhtelif yerlerinde partilerine ait seçim afişlerinin kirli ellerle yırtıldığını ve boyandığını belirterek:
“Bugün görüyoruz ki hükümetin bu ucube sisteminden dolayı tahammül sınırları kaybolmuş, Türk Milleti’ne atalarından miras hoşgörü ve saygı ilkeleri yok olmuştur. Bazı kirli odaklar, her konuşmasında yalan, dolan ve iftira ile partimize kin kusan siyasetçilerin dolduruşu ile hunharca partimize saldırmakta, seçim yarışına girdiğimiz bu günlerde parti afişlerimize bile tahammül edemeyerek iktidarın bize dayattığı antidemokratik, ötekileştirici ve ayrıştırıcı siyaset ortamını gözler önüne sermektedir. Buradan afişlerimize el uzatan vatandaşlarımıza sesleniyorum; hiçbir şey için geç değildir. Gelin, artık kutuplaştırıcı ve agresif siyaset anlayışından vazgeçelim, saygı ve sevgi çerçevesinde ülkemizin iyiliği için projelerimizden ve ilkelerimizden konuşalım. Biz varsak ülke var, biz yoksak ülke yok diyen kendini devletten bile büyük gören siyasi anlayışlardan, onların temsilcileri siyasetçilerden kurtulalım. Unutmayalım ki, tarih yazanları boya spreyleri kapatamaz, afişleri yırtmak durduramaz. Tarih cesurları, birlikte hareket edenleri ve ortak akılla aydınlık gelecek vaat edenleri altın harflerle yazacaktır. Sökülen, yırtılan afişler teşkilatlarımız tarafından aynen onarılacak, 14 Mayıs gecesi milletin zaferi ile hiç kuşkusuz kaybolan hoşgörü, sevgi ve saygı duygularımız da hızlı bir şekilde Türk Milleti’ne geri verilecektir. Yazdığımız tarihten, birlikte kazanma şiarımızdan rahatsız olanlar, tıpkı bugün gibi kaldığı yerden rahatsız olmaya devam edecekler.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83