ALTSO Başkan Adayı Gömeç, gazetecilerle buluştu 

Alanya Ticaret ve Sanayi odası Başkan adayı ve iş insanı Bilal Gömeç, ekibiyle birlikte, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Gömeç toplantıda yaptığı konuşmada, “Daha iyi bir Alanya için vizyoner, güçlü ekibimizle birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Başta turizm olmak üzere tüm sektörlerimizin sorunlarını yüz yüze ziyaretlerimizle dinliyor ve projeler geliştiriyoruz. Çok yakında açıklayacağımız projelerimizle, Alanya’da ekmeği büyütecek adımlar atılmasında öncülük edeceğiz” dedi.  

ALTSO Başkan Adayı Gömeç, gazetecilerle buluştu 

ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç ekibiyle birlikte, Alanya medyasının değerli üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Daha güçlü bir Ticaret ve Sanayi odası için paydaşlarla dayanışma içinde olduklarını belirten Gömeç, “En önemli paydaşlarımızdan olan gazeteci dostlarımıza özellikle seçim süreci devam ederken gösterdikleri basın etik kuralları çerçevesindeki yayın politikalarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Alanya hepimizin, ortak akılla paylaştırıcı olmak için işbirliğine devam etmeliyiz” dedi. 

Medya, bizim sesimiz nefesimiz

banner111

Davette  gündeme dair konular ve seçim çalışmaları hakkında basın mensupları ile sohbet eden Gömeç, davete icabet eden basın mensuplarına, kendisine göstermiş oldukları ilgi ve alaka için ve vermiş oldukları destek için teşekkür etti. Başkan Adayı Bilal Gömeç Alanya Basın emekçilerinin seçim sürecinde izlemiş oldukları tarafsız ve eşit basın politikalarından ötürü kendilerini tebrik ederken, göreve gelmesi durumunda ticaret odamız ile basınınız arasındaki dayanışmanın  ve birlikte gerçekleştirilecek projelerin artarak devam edeceğini belirtti. Gömeç, “Tüm bu iletişim sürecinde, bizlere ses olan, nefes olan değerli gazeteci dostlarımız, iyi ki varsınız” şeklinde konuştu. 

Projelerimizle Alanya’da ekmeği büyütmeye öncülük yapacağız

Gömeç şöyle devam etti, “Alanya hepimizin, ortak akılla paylaştırıcı olmak için işbirliğine devam etmeliyiz. Bu anlamda gazeteci dostlarımızın yeri çok önemli. 

Göreve gelmemiz durumunda ticaret odamız ile basınımız arasındaki dayanışmanın ve birlikte gerçekleştirilecek projelerin artarak devam edeceğinden şüphemiz yok.

Esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyoruz, sorunları yerinde tespit ediyor ve bunlara uygun projeler geliştiriyoruz. Alanya’da ekmeği büyütecek çözüm yollarına odaklanıyoruz ve daha güçlü bir Alanya için çalışıyoruz. 

Her şeyden önemlisi güçlü ekip… Aylardır uyum içinde çalışan ekip üyelerimizin her biri yıllardır Alanya’da çok farklı sektörlerde iş dünyasında başarılar elde etmiş isimler. Yılların deneyiminden gelen birikimlerimizi Alanya için seferber ediyoruz. Değerli basın mensubu dostlarımızın da desteğiyle umuyoruz ki bu güzel geleceği birlikte kurarız. Bu anlayışla vizyoner fikirler ve şeffaf yönetimimizle Alanya’mıza hizmet etmeyi ilke ediniyoruz.”

Birlikte büyüyeceğiz mesajı

Alanya Ticaret ve Sanayi odası Başkan Adayı Bilal Gömeç kamuoyuna yaptığı açıklamada; ‘’Esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyoruz, sorunları belirginleştirip çözüm yollarına odaklanıyoruz ve daha güçlü bir Alanya için çalışıyoruz. Güçlü ekip,vizyoner fikirler ve şeffaf yönetimimizle Alanya’mıza hizmet etmeyi ilke ediniyoruz” ifadelerini kullandı.  Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Bilal Gömeç ayrıca kahvaltının sonunda katılımcı Basın mensuplarına vermiş olduğu , Çevre dostu yöntemlerle üretilmiş  çevreyi koruma temalı BİRLİKTE BÜYÜYECEĞİZ defterleri ile Sosyal Sorumluluk projelerinde ve konularında da ne kadar hassas olduğunu göstererek tüm katılımcılara teşekkür etti. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83