Asfalt çalışmaları Keşefli ve Uğrak Mahallesi'nde sürüyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in doğu mahalleleri için programa aldığı asfalt çalışmalarına Keşefli ve Uğrak Mahallelerinde devam ediliyor.

Asfalt çalışmaları Keşefli ve Uğrak Mahallesi'nde sürüyor

banner111

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in vatandaşlarla gerçekleştirdiği toplantılarda talep edilen yol ve asfalt çalışmasına Keşefli ve Uğrak Mahallelerinde devam ediliyor. İlkbahar ayları ile birlikte programa alınan mahalle yollarında genişletme ve altyapı çalışması gerçekleştiren Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt için hazırlık çalışması tamamlanan Keşefli ve Uğrak Mahallelerinde asfalt çalışmasına başladı.

BAŞKAN YÜCEL, “ASFALT ÇALIŞMASINA YEŞİLÖZ, BEYRELİ, HOCALAR İLE ÖZVADİ VE ÇEVRE MAHALLELERDE DEVAM EDİLECEK”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya'da özellikle kırsal mahallelerimizin ulaşım konforunu arttırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak çalışmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda birisi batıda diğeri doğuda olmak üzere 2 yol ve asfalt ekibimiz mesai kavramı gözetmeden çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın taleplerinin de ötesinde hizmetlerimize eksiksiz devam ediyoruz.” dedi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83