Başkan Toklu sağlık çalışanlarını unutmadı

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Başkan Toklu sağlık çalışanlarını unutmadı

banner111

İnsan sağlığını ve hayat hakkını koruyan, her koşulda sorumluluğunun bilincinde olan hekimlere ve tüm sağlık çalışanlarına minnettar olduklarını ifade eden Başkan Toklu; ‘‘Bugün 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekilimiz Sn. Uzm.Dr. Alper Öztürk'ü, Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimimiz Sn. Elif Akçalıoğlu'nu ve İlçe Sağlık Müdürümüz Sn. Nadir Aldemir'i ve sağlık çalışanlarımızı ziyaret ederek 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladık. 

Toplum sağlığının korunması ve iyileştirilmesi adına büyük bir özveriyle çalışan, canımızı ve sevdiklerimizi emanet ettiğimiz, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Teknolojinin hızla geliştiği dünyamızda tıp alanında da her gün yeni gelişmeler ve ilerlemeler kaydedilmektedir. Sağlık hizmetlerinin etkin bir şekilde sunulmasında, sağlık tesislerinin varlığı büyük önem taşısa da, asıl başarıyı yakalayan ve övgüyü hak eden sağlık çalışanlarımızın özverili, sabırlı ve hoşgörülü bir şekilde gece gündüz demeden çalışarak, üstlendikleri görevi yapma çabaları büyük önem arz etmektedir.

İki yılı aşkın süredir tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının halen tehdit olarak yaşandığı bu dönemde, canları pahasına görev yapan sağlık personelimizin, bu süreçte göstermiş olduğu gayretleri ve fedakarlıklarından ötürü her birine tek tek teşekkür ediyorum.
 
Bu vesileyle, son derece kutsal bir görevi icra eden değerli hekimlerimizin ve sağlık hizmetlerini halkımıza ulaştırmada büyük bir özveri ile görev alan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, görevi başında hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.’’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.