banner203

Hakan Halit Yeni'den Housekeeping Haftası mesajı

HOTED Kurucu Üyesi Onursal ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni Housekeeping Haftası nedeniyle bir mesaj paylaştı

Hakan Halit Yeni'den Housekeeping Haftası mesajı

Sosyal medya hesabından paylaştığı metinde Yeni şöyle dedi:

banner111

Uluslararası Housekeeping Haftası tüm camiamıza kutlu olsun iyiki varsınız...
Tüm dünyada hizmet sektöründe sürdürülebilir kalitenin var olması için çalışan kat hizmetleri departmanı çalışanları, çok gündeme gelmeyip bilinmese de, her yıl Eylül ayının ikinci haftasını “Uluslararası Housekeeping Haftası” olarak kutluyor.
Şüphesiz kat hizmetleri emekçileri konaklama sektörünün gizli kahramanlarıdır. Pandemi sürecinde yaşananları da bir an olsun gözümüzün önüne getirelim ve hijyenin ne kadar hayati bir öneme sahip olduğunu hiç ama hiç unutmayalım.
Geri dönüşüm turizminin yegane teminatlarından biri olan ve sağlıklı yaşamın korunmasına katkısı çok büyük olan bu gizli kahramanların, yaptıkları işin ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu da asla unutmayalım. Onları sık sık ödüllendirmekten kesinlikle kacınmayalım lütfen!!
Misafir memnuniyetinin en önemli olduğu sektörlerin başında gelen konaklama sektöründe, temizlik, hijyen ve düzenin sağlanmasında en önemli görevi kuşkusuz kat hizmetleri çalışanlarının olduğunu da asla unutmayalım.
Dolayısıyla bu haftanın önemine istinaden değerli işletmecilerimize, yöneticilerimize ve saygıdeğer otel müdürlerimize bir kere daha sesleniyorum. Bu gizli kahramanlarınızın önemini bir an olsun unutmayın, onlara sahip çıkın ve onları ödüllendirmekten kaçınmayın.
Laf olsun diye ağız ucuyla, lutfen'den, klişe cümlelerle biz sizi seviyoruz değil, onları maddi manevi muhakkak ödüllendirin ve değerli olduklarını hissettirin.
Sektörün gizli kahramanları, geri dönüşüm turizminin yegane teminatları, sağlıklı yaşamın korunmasına büyük katkı sağlayan kat hizmetleri departmanının kıymetli emekçileri Uluslararası Housekeeping Haftanız kutlu olsun. Selam olsun sizlere her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.
Sizler iyiki varsınız

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83