banner203

Kaymakam Ürkmezer'den okul ziyareti

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Anadolu İmam Hatip Fen ve Sosyal Bilimler Proje Ortaokulu ve Lise öğrencilerini ziyaret etti

Kaymakam Ürkmezer'den okul ziyareti

İlk olarak Okul Müdürü Rıdvan Yaman’dan okulun fiziki yapısı ve durumu hakkında bilgi alan Kaymakam Ürkmezer daha sonra ortaokul öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilerle sohbet edip kitap okuma etkinliğine katıldı. Daha sonra okul öğretmenleriyle toplantı yapan Kaymakam Ürkmezer öğretmenlere hitap ederek “Biliyorsunuz pandemiden dolayı öğrencilerimiz çok etkilendi ve tabii ki öğretmenlerimiz de etkilendi. Bizler de pandemi sonrası okullarımızı ziyaret ederek öğrencilerimizin uyum ve motivasyonlarına katkı sağlamak için yanlarında olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da gelişmelerini hedefliyoruz. Amacımız nitelikli öğrenciler yetişmesini ve öğrencilerimizin iyi yerlere gelmelerini sağlamaya yardımcı olmak. Bu anlamda sadece Kaymakamlık ve Milli Eğitim Müdürlüğü olarak değil öğrenciler için yaptığımız çalışma ve faaliyetlere eğitimin tüm paydaşlarını dahil ediyoruz. Siz değerli öğretmenlerimize de gayret ve çalışmalarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Öğretmenlerle yapılan toplantının ardından lise sınıflarını ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer öğrencilerle hedefledikleri meslekler hakkında konuşarak “Hepiniz çeşitli meslekler hayal edip o meslekleri kazanmak için bu yollardan geçiyorsunuz. Başarının sırrı bir insanın ne yapıyorsa yapsın yaptığı o işi en iyi şekilde yapmasıyla gerçekleşir. Sizler de bu anlamda hayal ettiğiniz mesleklere en iyi şekilde derslerinize çalışarak yani elinizden gelenin en iyisini yaparak ulaşabilirsiniz. Hepinize başarılar diliyorum’’ dedi.Kaymakam Ürkmezer’e okul ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz eşlik etti.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.