Milletvekili adayı Özçelik’ten AGC’ye ziyaret

Milletvekili adayı Özçelik’ten AGC’ye ziyaret

banner111

CHP Antalya Milletvekili Adayı Murat Özçelik ve CHP yönetimi, AGC’yi ziyaret etti. Özçelik Alanya’dan birinin meclise girmesinin Alanya için önemli olduğunu ifade etti.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’ne (AGC) Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Antalya Milletvekili adayı Murat Özçelik ziyarette bulundu. CHP Alanya İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ve ilçe yönetiminin de eşlik ettiği ziyarette, seçim çalışmaları hakkında bilgi verildi. AGC Başkanı Gaye Coşkun, Özçelik ve CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Mecliste Alanya’nın sorunlarını iletecek bir milletvekilinin olmasını isteriz bu noktada sizlere çıktığını yolda başarılar dilerim” dedi. 
 

‘SORUNLAR ÇÖZÜLECEK’

Antalya’dan milletvekili seçilmesi halinde Alanya’nın sorunlarını, işçilerin haklarını ve Alanya basın mensuplarının haklarını meclise aktaracağını vurgulayana Özçelik, “Alanya’nın, Gazipaşa’nın ve Gündoğmuş’un birbiriyle iç içe geçmiş sorunları vardır. Bu doğrultuda da ben Alanya, Gazipaşa ve Gündoğmuş’un sorunlarını meclise sunup çözeceğim” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83