Sena Nur Çelik'ten Antalyalılara mesaj

Sena Nur Çelik'ten Antalyalılara mesaj

2 dönemdir Ak Parti’den Antalya Milletvekili olan ve son seçimde İstanbul'dan aday gösterilen Alanyalı Sena Nur Çelik yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi :

Kıymetli Hemşerilerim, Değerli Dava Arkadaşlarım, 

Akdeniz kadar engin gönlünüzde, Toroslar kadar yüce davamızı büyüttünüz bunca yıl. Memleket sevdamıza bir omuz da ben verebildiysem, kutlu yürüyüşte bir nefer de ben olabildiysem, ne mutlu bana. 

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri ve hemşerilerimizin teveccühü ile çok sevdiğim memleketim Antalya’ya 8 yıl milletvekili olarak hizmet etme gururunu ve onurunu yaşadım. Gazi Meclisimizde 3 dönem boyunca Antalyamızı ve hemşerilerimi temsil etme bahtiyarlığını yaşatan Rabbim’e ne kadar şükretsem azdır. 

Siyasetin bir bayrak yarışı olduğuna inanarak, gururla taşıdığım Antalya Milletvekilliği payesini 28. Dönemde hepsi birbirinden değerli Antalya Milletvekili Adayı arkadaşlarıma  devrediyor, her birine ayrı ayrı başarılar diliyorum. 

Sayın Cumhurbaşkanımız ve Partimiz 28. Dönem’de İstanbul 2. Bölge’den Milletvekili olarak çalışmaya devam etmemi münasip gördüler. Bayrağı yere düşürmeden, Türkiye Yüzyılını inşa etmek için geçmemiz gereken en önemli sınavın eşiğinde İstanbul için çalışacak kadroların arasında yer almanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor, Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. 

Yok sayıldıkça daha çok var olan, odağına sadece bu ülkenin insanlarını alan, bizi bir millet yapan tarihsel yolculuğun rotasından sapmadan, tüm deneyimini yarınların daha güzel olması için edinen bir siyasi hareketin ferdi olmaktan gurur duyduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum. 

banner111

2015 yılından bu yana hak davamızı gönüllere nakşetmek için Antalyamızda birlikte çalıştığım tüm yol arkadaşlarıma, Sayın Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na, Milletvekili arkadaşlarıma, İl ve İlçe başkanlarıma, Ana Kademe İl ve İlçe yönetimlerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, mahalle başkanlarımıza, sandık görevlilerimize, teşkilatımızda görev olan tüm yol arkadaşlarıma ve AK Gönüllülerimize teşekkür ediyorum. 

Her köyünü her beldesini ayrı sevdiğim, hikayelerini dinlediğim, elini öptüğüm, sarıldığım teyzelerin amcaların, dualarını aldığım tüm büyüklerimin simalarını hiç unutmadığım güzel memleketimde yaptığım çalışmalarda biriktirdiğim tüm  hatıraları hep kalbimde saklayacağım. Her nerede ne görevde olursam olayım, Antalyamız için, Torosların yiğit yörükleri için çalışmaya devam edeceğim.

Rabbim 14 Mayıs’ta zaferi hep birlikte kutlamayı, son 20 yılda Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde her alanda çağ atlattığımız ülkemizde Yeni Türkiye Yüzyılı’nın kapısını hep beraber aralamayı nasip etsin inşallah.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2023, 16:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83