Uluslararası Proje ekibinden Kaymakam Ürkmezer'e ziyaret

Uluslararası Proje ekibinden Kaymakam Ürkmezer'e ziyaret

ERASMUS+ Projeleri kapsamında kabul alan Türkiye genelinde 8 proje arasında, Antalya’da ise tek proje olma özelliğini taşıyan “Minik Eller Geleceğini Kodluyor” ekibi Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer'i ziyaret etti.

banner111

"Minik Eller Geleceğini Kodluyor" adlı Avrupa Birliği ortaklı ERASMUS+ projesi tanıtımı kapsamında Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Tırılar Ortaokulu Müdürü Türker Tuğkan ile birlikte Kaymakam Ürkmezeri ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdi.

Emek ve çalışmalarından dolayı Tırılar Ortaokulu idarecilerine teşekkür eden Kaymakam Ürkmezer "Öğrencilerimizin Türkiye genelinde 8 proje arasında, Antalya’da ise tek proje olma özelliğini taşıyan "Minik Eller Geleceğini Kodluyor" projesini yapmaları bizleri çok gururlandırdı. Öğrencilerimizin teknolojik gelişmeleri takip ederek bu konularda gayret göstermeleri bizleri çok mutlu ediyor. Onları her anlamda destekliyoruz. Erasmus Projeleri kapsamında yaptıkları çalışmalardan dolayı öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve okul yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83