banner203

BAHÇEŞEHİR'DE GURUR GÜNÜ

Bahçeşehir Koleji Alanya’da gurur dolu bir gün yaşandı. Cumhuriyetimizin 92’nci yılı her kademede farklı etkinliklerle kutlandı.

BAHÇEŞEHİR'DE GURUR GÜNÜ
Görsel Sanatlar Bölümü’nün liderliğinde öğrencilerin hazırladığı resim sergisini gezmek isteyen veliler, bayraklarla donatılmış “Cumhuriyet Yolu”ndan geçiş yaparak birbirinden özel çalışmaların sergilendiği alanı ziyaret etti. 

Gün boyunca her sınıfta, her kademede  29 Ekim coşkusu yaşandı. 
 
Cumhuriyet coşkusu ve gururunun yanında Bahçeşehir Alanya için özel bir an daha gerçekleşti. 
Bahçeşehir Koleji Alanya çalışanları, “Biz Bir Aileyiz, Çok Büyük Bir Aileyiz” sloganıyla çıktığı yolda, her yıl geleneksel hale gelen aile toplantısında bir araya geldi.

Yönetici, öğretmen ve tüm personelin hazır bulunduğu aile toplantısında Bahçeşehir Koleji Alanya’nın 9’uncu yılını yaşamanın sevinci paylaşıldı. 
Cumhuriyet ve Atatürk yolunda ilerleyen Bahçeşehir Koleji  Alanya’da her yer ve herkes kırmızı beyazdı. Geleneksel aile buluşmasında aile üyeleriyle, başarılar, gurur veren anlar ve sayısal verilerin yanı sıra, Bahçeşehir Koleji Alanya’nın "Neden Alanya'da Lider Olduğu" bir kez daha dile getirildi. Sayısal veriler, Bahçeşehir Koleji Alanya’nın sadece eğitim alanında değil, çalışan öğretmen, personel oranları açısından da en büyük kurum olduğu kanıtladı. İstihdam sağladığı kişi sayısı olarak Türkiye’de %2’lik dilimde yer alan Bahçeşehir Koleji, Alanya’da bu yüzdelik dilimde yer alan tek eğitim kurumu olarak her zamanki gibi yine ilklerin öncüsü oldu. 

Aileyi aile yapan kavramları en güzel şekilde dile getiren Bahçeşehir Koleji Alanya Kurucuları Sayın Burcu Haboğlu Baba ve Cihan Baba, bir yandan ekiplerine olan güvenlerini vurgularken bir yandan da Cumhuriyetin 92’nci yılını yaşamanın gururunun, 9 yıl içinde sektörün lider kurumu haline gelmekten duydukları gururla ayrıca taçlandırıldığını dile getirdiler. 

Programın devamında geleneksel hale gelen “5’inci Yıl Plaket Töreni”, kurumda 5 yılını tamamlayan çalışanlara takdim edildi.
Ardından tüm aile üyeleri okul bahçesinde “Biz Bir Aileyiz,Çok Büyük Bir Aileyiz” sloganıyla her yıl gerçekleşen geleneksel aile fotoğrafı çekimlerine katıldı. 2015-2016 yılına farklı sürprizlerle hazırlanan aile, bu yıl programına konsept çekimlerini de ekledi. 
Tüm Bahçeşehir Koleji Alanya ailesi program sonunda, Cumhuriyetimizin 92’nci yılında Cumhuriyete yakışır bireyler yetiştirmenin gururu ile yeni başarılar için 987 yolcusu 295 mürettebatı ile yoluna devam edeceğini belirtti.  


Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 15:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83