banner203

Sanayi esnafından Başkan Yücel'e hizmet teşekkürü

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Payallar Sanayi Sitesi esnafları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Sanayi esnafından Başkan Yücel'e hizmet teşekkürü

Sanayi sitesinde düzenlenen toplantıya Belediye Meclis Üyesi Abdullah Öztürk, Alanya Metal işleri Odası Başkanı Kerim Taş, Payallar ve Konaklı Mahalle muhtarları ile sanayi esnafı katıldı. Sanayi sitesine ve mahalleye yapılan hizmetler için Başkan Yücel’e teşekkür eden esnaflar Alanya Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirdiler.

banner111

"Hizmet ve Yatırımlarımız Devam Edecek"

Payallar Mahallesine ve sanayi sitesine olan yatırımların ve çalışmaların devam ettiğini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Sanayi Caddesi’nde alt yapı çalışmalarımız tamamlanmak üzere. Önümüzdeki günlerde bu yol sıcak asfalt yapılacak. Hizmetlerimizi yaparken kalıcı olmasına dikkat ediyoruz. Bunun içinde önce Sanayi Caddesi’nin alt yapısını tamamlayacağız." dedi.

Toplantıda esnafların otopark talebini de değerlendiren Başkan Yücel, "Yaklaşık 250 esnafımız faal olarak burada iş yapmakta. Otopark için gerekli çalışmaları başlatarak en kısa sürede esnafımızın hizmetine sunacağız." dedi. 
Fırsat buldukça esnafların sorunlarını ve önerilerini yerinde dinlemeye çalıştıklarını belirten Başkan Yücel, "Şehrimizin aynası esnaflarımız için belediye olarak elimizden geleni yapacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 13:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83